השכרת רכב | אודות | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל | השכרת רכב בישראל | ליסינג | צור קשר
 

 כל מה שרציתם לדעת על ליסינג מימוני

מהו ליסינג מימוני? כיצד ניתן להגיע לרכב בחזקתכם במסגרתו? ליסינג מימוני הנו שירות ייחודי בו ניתן להסדיר רכב שיעמוד לרשותכם. התמורה יכולה להינתן על ידיכם בשני ערוצים עיקריים: תשלום ישיר חודשי קבוע, או תשלום לקראת קנייה, בתוספת מחיר בסיום החוזה לשם השלמתה. במסלול הראשון ניתנת הצעת מחיר, אשר ברבים מהמקרים תהיה יקרה פחות מהצעות נבחרות בשוק הפרטי. הסכמתכם להצעת המחיר מאפשרת לכם להתחיל לנהוג ברכב במצב חדש 0 ק"מ. במסלול השני אתם יכולים להעמיד תשלומים חודשיים שישמשו ככספי תחילת רכישת הרכב למשל 3-5 שנים. בסיום התקופה, משלמים את ההפרש בין המקור למה ששילמתם ויש לכם רכב בבעלות.

על השירות

שירות ליסינג מימוני מסופק על ידי חברת בוטיק מקצועית לרכבים. החברה מטפחת את רכביה, מאבזרת אותם כחוק, ומאפשרת לכם בחירה נרחבת על פי העדפותיכם. יש מי שיעדיף שהגיר שלו יהיה אוטומטי ויש מי שהנושא פחות חשוב לו, אך יותר חשובים לו עניינים כמו גודל, ממד וביצועי מנוע. בחברה זו כל לקוח של ליסינג מימוני יוכל למצוא בדיוק את הרכב שדרוש לנהיגתו.

על בחירת הרכב

הלקוח יכול לבחור את רכבו מתוך מגוון רחב של כלי תחבורה חדשים. הם מתוחזקים על ידי אנשי מקצוע מומחים והוא נהנה מהזדמנות לנהוג בכלי מדוגם, המתאים בדיוק לדרישותיו. בתחום הרכבים, נהגים בדרך כלל מגיעים עם דרישות ידועות מראש: דרישה לגיר אוטומטי או ידני, דרישה לאוטו בגודל מסוים (קטן לעומת גדול), דרישה לנתוני צריכת דלק חסכניים או מנגד – ביצועי מנוע טובים ללא קשר כמה יעלה הדלק. הלכה למעשה, כל מי שהתעניין ברכבי החברה בעברו מצא בקלות את מה שחיפש.

מסלולי הגבייה מן הלקוחות

במסלול מס' 1 הלקוח מספק פרטי אמצעי גבייה, ויכול גם לעשות הוראות קבע תקופתית מדי חודש. בתום המסלול, הוא יכול להחזיר את הרכב ולפתוח חוזה התקשרות חדש עם כלי רכב חדש. במסלול מס' 2 יכול הלקוח לשלם למשך 3-5 שנים על כלי רכבו שכירות צוברת. בסיום התקופה תהיה לו הזדמנות לשלם את ההפרש בין מחירו של הרכב לבין סכום התשלומים הכולל שנעשה, ולקבל רכב בבעלות מלאה. הרעיון בשירות ליסינג מימוני הוא כיוון מדויק, מקצועי ונכון של כל נהג לרכב המתאים לו ביותר, תוך אספקת הסדרת תשלום מיטביים עבורו. השירות יעיל, חסכני בזמן ומאפשר ללקוחותיו למצוא תמיד את כלי התחבורה עליו חלמו. 
זו גם יכולה להיות ההזדמנות שלך לנהוג ברכב לו אתה כמה!