השכרת רכב | אודות | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל | השכרת רכב בישראל | ליסינג | צור קשר
 
 
לפרטים\הצעת מחיר:
שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
banner
 
 
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
השכרת רכב בחו"ל 
השכרת רכב בחו"ל – המדריך המקוצר
לרוב כשאנו מדברים על השכרת רכב בחו"ל  אנו מדברים על השכרת רכב בחו"ל . מדובר לכאורה בפעולה פשוטה ומהירה , ללא כאבי ראש , שניתן להשלים בתוך כמה דקות באינטרנט אפילו . אך מתחת לפני הדברים קיימים כמה וכמה דברים שרצוי עד מאוד לדעת על העניין של השכרת רכב ובמיוחד השכרת רכב בחו"ל .
 
מה צריך לדעת על השכרת רכב בחו"ל
 
·         ראשית, חובה לבדוק את חוזה ההשכרה . כותב שורות אלה יודע שמדובר בחוזה ארוך וקשה להבנה אך חובה לקרוא אותו כדי לעלות על תנאים לא הגיוניים שונים העלולים להידרש מכם . הנה דוגמא לכמה תנאים שכאלה שנתקלתי בהם בזמן השכרת רכב בחו"ל –
 
-          במידה והרכב לא יוחזר עם תא דלק מלא , כל ליטר דלק מחירו יחושב כפי 3 ממחיר הדלק הממוצע השורר בשוק וייגבה מכרטיס האשראי לאחר מסירת הרכב חזרה לסוכנות .
 
-          במידה והתגלתה שריטה על הרכב שלא הייתה קיימת שם קודם לכן הצרכן יחויב בעלותה של צביעה מלאה של כל הרכב ( על אחריות הצרכן לבדוק ולהצביע על שריטות ופגיעות שונות ברכב קודם ללקיחתו תחת חסותו ) .
 
·         לאחר שבדקנו את החוזה חשוב להכיר את תנאי הביטוח השונים המוצעים . נכון שרכישה של ביטוח יקר מורידה את הכדאיות של עסקת ההשכרה אך בוז בזמן חשוב לזכור שנושא זה של השכרת רכב בחו"ל  טומן בחובו כמה סכנות רציניות ביותר כגון גניבה של הרכב , פגיעה ברכב שלא באשמתכם ( לדוגמא , מישהו דפק אתכם בחניה ) ועוד .
 
 
 
בחינה מדוקדקת של תנאי הביטוח השונים תראה לכם מדוע כדי לרכוש ביטוח יקר יותר .