השכרת רכב | אודות | השכרת רכב בארץ | השכרת רכב בחו"ל | השכרת רכב בישראל | ליסינג | צור קשר
 
 
לפרטים\הצעת מחיר:
שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
banner
 
 
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
דגם:
לפרטים נוספים>>

ליסינג

ליסינג רכב – סקירה קצרה של היתרונות , חסרונות , סכנות ושטיקים בענף הליסינג הישראלי .

הנושא של ליסינג רכב בא לאחרונה תחת בחינה דקדקנית בידי הממשלה או יותר מדויק , רשויות המסים . אלה גילו כי ההטבה של עובדי החברות השונות בדמות ליסינג רכב המתקבל על ידי החברה המעסיקה אותם מהווה למעשה הטבת שכר רצינית ביותר החוסכת לעובד רכישת רכב , ביטוח על רכב , תיקון רכב , עשיית טסטים וטיפולים שונים הקבועים בחוק לרכב ועוד . בשל כך ובהתאם לזאת קבעו הרשיוית של המסים מס חדש על העניין של ליסינג רכב שהפך את העניין של היותך בעל רכב מהחברה לראוי לשקילה כלכלית ( עד לרמה הזאת של מס כבד הם הגיעו ! ) .

לכן , הגיע הזמן לסקור את הענף הזה של ליסינג מימוני , את המעלות שלו , את החסרונות שלו , את היתרונות שלו ואת הסכנות והאותיות הקטנות שרובנו כלל לא קוראים ואין זמן טוב לעשות זאת מאחר עכשיו ! בואו נצא יחדיו ונסקור את העולם המעניין של ליסינג רכב בישראל .

היתרונות של ליסינג רכב .עלויות הרכב . קיימות עלויות רבות של רכבים בישראל והנה כמה מהן ביטוח על רכב , תיקון רכב , עשיית טסטים וטיפולים שונים הקבועים בחוק לרכב וכמובן גם הרכישה של הרכב . אין ספק כי העניין הזה של עליוות רכב הוא משהו שמכביד עד מאוד על הארנק .

בשל כך מדובר ביתרון המרכזי והמשמעותי ביותר בענף הזה של ביטוח על רכב , תיקון רכב , עשיית טסטים וטיפולים שונים הקבועים בחוק לרכב . כאב הראש . חיסכון אדיר בזמן הוא מילת המפתח . טסטים , טיפולים וכו' מוציאים מכם שעות עבודה .